Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Branches
1. Branch Office Dhulabari
(Office Code : 004) Dhulabari Morang
Phone: 023-561371/560277
Fax: 023-560166
Email: dhulabari.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Nima Tamang
2. Branch Office Bhadrapur
(Office Code : 005) Jhapa
Phone: 023-455331/455057
Fax: 023-455331
Email: bhadrapur.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Dev Narayan Kharel
3. Banking Office Birtamod
(Office Code : 006) Birtamod Jhapa
Phone: 023-541200/ 542800
Fax: 023-540800
Email: birtamod.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Yam Lal Poudel
4. Banking Office Surunga
(Office Code : 007) Jhapa
Phone: 023-550892
Fax: 023-550891
Email: surunga.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Shanti Ram Ghimire
5. Branch Office Damak
(Office Code : 008) Jhapa
Phone: 023-585096/580471
Fax: 023-580104
Email: damak.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mrs. Harka Maya Chauhan Jyoti
6. Banking Office Ilam
(Office Code : 009) Ilam
Phone: 027-520096
Fax: 027-521433
Email: ilam.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Ranjan Khanal
7. Banking Office Phikal
(Office Code : 010) Phikal Ilam
Phone: 027-540366
Fax: 027-540166
Email: phikkal.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Bishnu Prasad Ghimire
8. Banking Office Mangalbare
(Office Code : 011) Mangalbare Ilam
Phone: 027-400111/400002
Fax: 027-400002
Email: mangalbare.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Gopal Prasad Lamichhane
9. Branch Office Phidim
(Office Code : 012) Panchathar
Phone: 024-520466
Fax: 024-520166
Email: phidim.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Arjun Prashad Dhungana
10. Branch Office Taplejunj
(Office Code : 013) Taplejung
Phone: 024-460166
Fax: 024-460166
Email: taplejung.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Yem Bahadur Shrestha
11. Branch Office Rangeli
(Office Code : 014) Morang
Phone: 021-580049/580349
Fax: 021-580049
Email: rangeli.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Nabin Kumar Pakhrin
12. Branch Office Indrapur
(Office Code : 015) Biratchok Morang
Phone: 021-546771/545753
Fax: 021-546770
Email: indrapur.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: #N/A
13. Banking Main Branch Office Biratnagar
(Office Code : 016) Biratnagar Morang
Phone: 021-522438/538261
Fax: 021-526031
Email: biratnagar.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Rajendra Thakur
14. Banking Office Urlabari
(Office Code : 017) Morang
Phone: 021-541878/541678
Fax: 021-540478
Email: urlabari.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Tachhyak Raya
15. Banking Office Kanchanbari
(Office Code : 018) Biratnagar Morang
Phone: 021-460213
Fax: 021-461271
Email: kanchanbari.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Mitra Bahadur Bista
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  >  Next