Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Branches
16. Branch Office Musikot
(Office Code : 199) Rukum
Phone: 088-649097 0
Email: rukum.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Prakash Kumar Shrestha
17. Branch Office Nepalgunj
(Office Code : 201) Tribhuvan Chowk Banke
Phone: 081-524054 / 520134 / 523293 0
Email: tribhuwanchowk.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Lila Dhoj Basnet
18. Banking Office Nepalgunj
(Office Code : 203) Dhanboji Banke
Phone: 081-520008 / 5224032 / 527040
Fax: 521408
Email: nepalgunj.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Rajan Khatri
19. Branch Office Khujura
(Office Code : 204) Banke
Phone: 081-560063 0
Email: khajura.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Sanjaya Raj Shrestha
20. Banking Office Kohalpur
(Office Code : 205) Kohalpur Banke 0 0
Email: kohalpur.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Bhesh Bahadur G.C.
21. Branch Office Gulariya
(Office Code : 206) Bardiya
Phone: 084-420915 / 420085
Fax: 420166
Email: gulariya.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Kamal Prasad Regmi
22. Branch Office Rajapur
(Office Code : 207) Bardiya
Phone: 084-420309
Fax: 420309
Email: rajapur.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Ghanashyam Neupane
23. Branch Office Neulapur
(Office Code : 208) Bardiya
Phone: 084-420902 0
Email: neulapur.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Chhabilal Pathak
24. Banking Office Surkhet
(Office Code : 209) Surkhet
Phone: 083-520247
Fax: 520411
Email: surkhet.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Hira Bahadur Ale
25. Banking Office Chhinchu
(Office Code : 210) Surkhet
Phone: 083-521632 0
Email: chhinchu.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Mohamad Ehasanullaha Ehasan
26. Branch Office Jajorkot
(Office Code : 211) Jajorkot 0 0
Email: jajarkot.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Mahananda Chaulagain
27. Branch Office Dailekh
(Office Code : 212) Dailekh
Phone: 089-420152
Fax: 420152
Email: dailekh.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Narendra Bhandari
28. Banking Office Jumla
(Office Code : 213) Jumla 0 0
Email: jumla.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Khambi Lal Sharma
29. Branch Office Dolpa
(Office Code : 214) Dolpa
Phone: 087-550062 0
Email: dolpa.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Gorakh Bahadur
30. Branch Office Kalikot
(Office Code : 215) Kalikot 0 0
Email: kalikot.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Janak Bahadur Shahi
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  > Next  [Last Page]