Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Branches
31. Branch Office Mugu
(Office Code : 216) Mugu
Phone: 087-460107 0
Email: mugu.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Gagan Bahadur Budha
32. Branch Office Humla
(Office Code : 217) Humla
Phone: 087-680012 0
Email: humla.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Netra Bahadur Khatri
33. Branch Office Dhangadhi
(Office Code : 219) Campus Road Kailali
Phone: 091-522541
Fax: 522541
Email: dhangadhi.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Jagadish Prasad Panta
34. Branch Office Bhajani
(Office Code : 220) Kailali
Phone: 091-580187
Fax: 580166
Email: bhajani.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Min Bahadur Saud
35. Branch Office Hasuliya
(Office Code : 221) Kailali
Phone: 091-524297 0
Email: hasulia.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Man Bahadur Sing
36. Banking Office Tikapur
(Office Code : 222) Kailali
Phone: 091-560166
Fax: 560924
Email: tikapur.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Amirullah Khan
37. Branch Office Sukkhad
(Office Code : 223) Kailali
Phone: 091-524148
Fax: 524148
Email: sukhkhad.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Janak Bahadur Shaha
38. Banking Office Gorkha
(Office Code : 175) Gorkha
Phone: 064-421369
Fax: 420166
Email: gorkha.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Durga Prasad Acharya
39. Banking Office Arughat
(Office Code : 176) Gorkha
Phone: 064-420460 0
Email: aarughat.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Lokendra Adhikari
40. Branch Office Palungtar
(Office Code : 177) Gorkha
Phone: 064-420460 0
Email: palungtar.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Lila Bahadur Adhikari
41. Branch Office Lamjunj
(Office Code : 178) Lamjunj
Phone: 066-520166
Fax: 520166
Email: besishahar.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Raghunath Neupane
42. Branch Office ramghatar Bhorletar
(Office Code : 179) Tanahu
Phone: 065-560180 0
Email: bhorletar.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Surya Prashad Gaire
43. Banking Office Bhotewodar
(Office Code : 180) Bhotewodar
Phone: 066-520453 0
Email: bhotewodar.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Rajendra Raj Regmi
44. Branch Office Manang
(Office Code : 181) Manang
Phone: 066-440166 0
Email: manang.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Dipendra Pokharel
45. Banking Office Baglunj
(Office Code : 182) Baglung
Phone: 068-520286
Fax: 520166
Email: baglung.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Bhim Prashad Subedi
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  > Next  [Last Page]