Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Branches
46. Branch Office Hatiya
(Office Code : 183) Baglung
Phone: 068-521125 0
Email: hatiya.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Hari Prasad Kafle
47. Banking Office Kusma
(Office Code : 184) Parbat
Phone: 067-420166
Fax: 420547
Email: kusma.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Mahesh Prasad Poudel
48. Banking Office Huwas
(Office Code : 185) Parbat
Phone: 067-420670 0
Email: huwas.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Shankar Jay Malla
49. Banking Office Beni
(Office Code : 186) Myagdi
Phone: 069-520166
Fax: 520166
Email: beni.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Purushottam Parajuli
50. Banking Office Jomsong
(Office Code : 188) Mustang
Phone: 069-440106
Fax: 440106
Email: jomsom.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Sudil Ghimire
51. Branch Office Lamahi
(Office Code : 190) Dang
Phone: 082-540412 / 540032
Fax: 540160
Email: lamahi.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Hari Prasad Adhikari
52. Banking Office Tulsipur
(Office Code : 191) Dang
Phone: 082-520003 / 520004
Fax: 520166
Email: tulsipur.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Eka Raj Acharya
53. Branch Office Ghorahi
(Office Code : 192) Ghorahi Dang 0 0
Email: ghorahi.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Durga Prasad Khanal
54. Branch Office Gadawa
(Office Code : 193) Dang
Phone: 082-540050
Fax: 540020
Email: gadhawa.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Salik Ram Dangi
55. Banking Office Ghorahi
(Office Code : 194) Ghorahi Dang
Phone: 082-560242
Fax: 560188
Email: ghorahi.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Baburam Gyawali
56. Banking Office Narayanpur
(Office Code : 195) Dang
Phone: 082-530175
Fax: 530154
Email: narayanpur.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Punaram Khasu
57. Branch Office Pyuthan
(Office Code : 196) Pyuthan
Phone: 086-420011
Fax: 420011
Email: pyuthan.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Kishour Kumar Acharya
58. Branch Office Rolpa
(Office Code : 197) Rolpa
Phone: 086-449117 0
Email: rolpa.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Ubaraj D.C.
59. Branch Office Salyan
(Office Code : 198) Salyan
Phone: 088-520003
Fax: 520003
Email: salyan.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Dol Raj Pathak
60. Banking Office Chapakot
(Office Code : 247) Chapakot

Branch Manager: Mr. Bishow Raj Marasini
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  > Next  [Last Page]