Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Branches
61. Banking Office Chhahare
(Office Code : 248) Chhahare Nuwakot

Branch Manager: Mr. Ghana Shyam Shrastha
62. Branch Office Lamki
(Office Code : 249) Lamki Kailali

Branch Manager: Mr. Jag Bahadur Rokaya
63. Banking Office Surunga
(Office Code : 007) Jhapa
Phone: 023-550892
Fax: 023-550891
Email: surunga.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Shanti Ram Ghimire
64. Branch Office Damak
(Office Code : 008) Jhapa
Phone: 023-585096/580471
Fax: 023-580104
Email: damak.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Harkamaya Chauhan
65. Banking Office Sauraha
(Office Code : 244) Sauraha Chitawan
Email: banking.sauraha@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Pustak Raj Tiwari
66. Banking Office Pharsatikar
(Office Code : 245) Pharsatikar Rupandehi

Branch Manager: Mr. Yem Prashad Acharya
67. Banking Office Jhalari
(Office Code : 245) Kanchanpur
Email: jhalari.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Yem Prashad Acharya
68. Branch Office Golbazar
(Office Code : 241) Golbazar
Email: golbajar.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Ram Sebak Yadab
69. Banking Office Gauradaha
(Office Code : 242) Gauradaha Jhapa
Email: gauradaha.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Tanka Narayan Pradhan
70. Banking Office Bhingri
(Office Code : 243) Bhingri Pyuthan
Email: banking.bhingri@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Shiva Prasad Chaudhari
71. Banking Office Gagangauda
(Office Code : 166) Talchok Kaski
Phone: 061-539260
Fax: 539259
Email: gagangauda.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Hari Prasad Pandit
72. Banking Office Chipaledhunga
(Office Code : 167) Pokhara Kaski 0 0
Email: chipledh.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Ghanashyam Bhandari
73. Banking Office Damauli
(Office Code : 168) Tanahu
Phone: 065-560166
Fax: 560586
Email: damauli.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Pabitra Raj Paudel
74. Branch Office Khairenitar
(Office Code : 169) Tanahu
Phone: 065-412071 / 412271 / 412371 0
Email: khairenitar.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Badri Prashad Dulal
75. Branch Office Dumre Sepabagaicha
(Office Code : 170) Tanahu
Phone: 065-561311 0
Email: dumre.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Binod Chandra Marahatta
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  > Next  [Last Page]