Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Branches
76. Banking Office Galyang
(Office Code : 172) Syanjha
Phone: 063-460279 0
Email: galyang.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Madhukar Kafle
77. Branch Office Waling
(Office Code : 173) Syanjha
Phone: 063-440115 / 440386 0
Email: walling.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Ram Kumar Shrestha
78. Banking Office Syanja
(Office Code : 174) Syanja
Phone: 063-420200
Fax: 420400
Email: syangja.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Jhaba Nath Dhakal
79. Banking Office Bharatpur-1
(Office Code : 086) Chitawan
Phone: 056-520112 / 521612
Fax: 521831
Email: bharatpur.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Yek Prasad Upadhyaya
80. Branch Office GunjNagar
(Office Code : 087) Chitawan
Phone: 056-527728
Fax: 527728
Email: gunjanagar.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Ram Sharan Satyal
81. Branch Office Madi
(Office Code : 088) Chitawan
Phone: 056-528758
Fax: 528758
Email: madi.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Kumar Upreti
82. Banking Office Narayangardh
(Office Code : 089) Pulchok Chitawan
Phone: 056571068/056571454
Fax: 56571997
Email: narayanghat.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Rajendra Paudel
83. Branch Office Parsa Khairahani
(Office Code : 091) Chitawan
Phone: "056-583227
Fax: 056-583178"
Email: 056-583177

Branch Manager: khairhani.branch@adbl.gov.np
Mobile: Mr. Aik Prasad Upadhyay
84. Banking Office Tandi
(Office Code : 092) Chitawan
Phone: 056-560904
Fax: 560904
Email: tandi.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Ramchandra Pathak
85. Banking Office Bharatpur-2
(Office Code : 093) Hakim Chok Chitawan
Phone: 056-528709 / 52653
Fax: 521831
Email: bharatpur2.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Hari Bahadur Paudel
86. Banking Office Ratnapark
(Office Code : 095) Kathmandu
Phone: 01-4242175 / 4225570 / 4225570 / 4231020
Fax: 4223061
Email: ratnapark.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Tarakhar Adhikari
87. Banking Office Budhanilkantha
(Office Code : 096) Kathmandu
Phone: 01-4371642
Fax: 4376634
Email: budhanilkantha.branch @adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Niranjan Poudel
88. Banking Office Balaju
(Office Code : 097) Kathmandu
Phone: 01-4364561 / 350375
Fax: 4351600
Email: balaju.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Mohan Prasad Oli
89. Banking Office Sankhu
(Office Code : 098) Sankhu Kathmandu
Phone: 01-4493760 0
Email: sankhu.branch@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Shyam Lal Shrestha
90. Banking Main Branch Office Putalisadak
(Office Code : 099) Kathmandu
Phone: 01-4421568 / 4410874
Fax: 4415908
Email: putlisadak.banking@adbl.gov.np

Branch Manager: Mr. Arjun Burlakoti
[First Page]  Prev < | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |  > Next  [Last Page]