Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
Division Head
Division Name Telephone Personal Email Address Office Email Address
Agriculture And SME Mr. Dhruba Chandra Gautam 4252353    sme.div@adbl.gov.np
Branch Management Mr. Prem Kumar Shrestha 4263387  prem.shrestha@adbl.gov.np bod.divn@adbl.gov.np
Central Training Institute (Director) Mr. Govinda Lal Karna 6635268   adbl.cti@adbl.gov.np
Company Secretariat Mr. 4262620   cs@adbl.gov.np
Corporate Banking Office Mr. Min Raj Pokharel 4212975, 4248098 minraj.pokharel@adbl.gov.np ramshahpath.banking@adbl.gov.np
Finance & Account Mr. Yagya Prakash Neupane 4252358  yagya.neupane@adbl.gov.np finance.divn@adbl.gov.np
General Service Mr. Dirgha Bahadur Aryal  4262613   gsd.divn@adbl.gov.np
Human Resource Management Mr.  4219241   hrm.adbl@adbl.gov.np
Information Technology Mr. Dilli Prasad Chaudhary  4250737 dilli.chaudhary@adbl.gov.np it.divn@adbl.gov.np
Inter Branch Account Recon. Project Mr. Tek Narayan Acharya    tn.acharya@adbl.gov.np reconciliation@adbl.gov.np
Internal Audit & Inspection Mr.  4242145, 4258620, 4222297   iaudit.divn@adbl.gov.np
Legal Division Mr. Nirmal Prasad Upadhyay  4246175 nirmal.upadhyay@adbl.gov.np legal.divn@adbl.gov.np
Loan Division Mr. Bijay Raj Pokharel  4223819 bijay.pokharel@adbl.gov.np credit.divn@adbl.gov.np
Office of Gratuity Fund Management    4242144    
Planning Mr. Surendra Kumar Aryal  4252354  surendra.aryal@adbl.gov.np planning.divn@adbl.gov.np
Risk Management Mr. Him Prasad Banjara     rm.divn@adbl.gov.np
Treasury Division Mr. Krishna Nakarmi  4260453 krishna.nakarmi@adbl.gov.np treasury.divn@adbl.gov.np
E-Banking Division Mr. Dipendra Kumar Aier   dipendra.air@adbl.gov.np  
Compliance Division Mr. Tarakhar Adhikari   tarakhar.adhikari@adbl.gov.np