Latest News सूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे १२ अैां साधारण सभा सम्पन्न, १५.०५३% लाभांश तथा ६%बाेनश शेयर दिनेप्रेस बिज्ञप्ति २०७५
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
Division Head
Division Name Telephone Personal Email Address Office Email Address
Agriculture And SME Mr. Babu Kaji Thapa 4252353    sme.div@adbl.gov.np
Central Training Institute (Director) Mr. Gyan Prasad Aryal 6635268   adbl.cti@adbl.gov.np
Office of the CEO Mr.       
Company Secretariat Mr. Nirmal Prasad Upadhyaya 4262620  nirmal.upadhyay@adbl.gov.np cs@adbl.gov.np
Compliance Division Mr. Prakash Kandel   prakash.kanel@adbl.gov.np compliance_66@adbl.gov.np
Corporate Banking Office Mr. Sushil Humagain 4212975, 4248098 sushil.huma@adbl.gov.np ramshahpath.banking@adbl.gov.np
Credit Division Mr. Gopal  Regmi 4253819 gopal.regmi@adbl.gov.np credit.divn@adbl.gov.np
E-Banking Division Mr. Basu Adhikari   basu.adhikari@adbl.gov.np ebanking.divn@adbl.gov.np
Finance & Account Mr. Yagya Prakash Neupane 4252358  yagya.neupane@adbl.gov.np finance.divn@adbl.gov.np
General Service Mr. Dirgha Bahadur Aryal  4262613   gsd.divn@adbl.gov.np
Human Resource Management Mr. Ram Basnet  4219241 ram.basnet@adbl.gov.np hrm.adbl@adbl.gov.np
Information Technology Mr. Min Raj Pokharel  4250737 minraj.pokharel@adbl.gov.np it.divn@adbl.gov.np
Internal Audit & Inspection Mr. Prem Kumar Shrestha  4242145, 4258620, 4222297  prem.shrestha@adbl.gov.np iaudit.divn@adbl.gov.np
Legal Division Mr. Nirmal Raj Koirala  4246175   legal.divn@adbl.gov.np
Marketting and Branch Management Mr. Ajay Kumar Rimal 4263387    bod.divn@adbl.gov.np
Office of Gratuity Fund Management  Mr.   4242144    rfmo@adbl.gov.np
Planning Mr. Shankar Kumar Aryal  4252354 shankar.aryal@adbl.gov.np planning.divn@adbl.gov.np
Risk Management Mr. Narayan Prashad Nepal     rm.divn@adbl.gov.np
Treasury Division Mr. Krishna Nakarmi  4260453 krishna.nakarmi@adbl.gov.np treasury.divn@adbl.gov.np
Credit Mon. & Recovery Division Mr. Dhruba Chandra Gautam     creditrecovery.divn@adbl.gov.np