Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
16. Banking Office Narayanpur
(Office Code : 195) Dang
Phone: 082-530175
Fax: 082-530154
Email: narayanpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Punaram Khasu
17. Banking Office Syanja
(Office Code : 174) Syanja
Phone: "063-420200/
Fax: 063-440386
Email: walling.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Kumar Shrestha
18. Branch Office Dumre Sepabagaicha
(Office Code : 170) Tanahu
Phone: 065-580192
Fax: 065-580191
Email: dumre.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Binod Chandra Marahatta
19. Branch Office Hatiya
(Office Code : 183) Baglung
Phone: 068-620030 0
Email: hatiya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hari Prasad Kafle
20. Branch Office Khairinitar
(Office Code : 169) Tanahu
Phone: 065-412271/412351
Fax: 065-412071
Email: khairenitar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Badri Prashad Dulal
21. Branch Office Lamjunj
(Office Code : 178) Lamjunj
Phone: 066-520166
Fax: 066-520453
Email: besishahar.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
22. Branch Office Manang
(Office Code : 181) Manang
Phone: 066-440166
Fax: 066-440166
Email: manang.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dipendra Pokharel
23. Branch Office Palungtar
(Office Code : 177) Gorkha
Phone: 064-400041
Fax: 064-400066
Email: palungtar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lila Bahadur Adhikari
24. Branch Office ramghatar Bhorletar
(Office Code : 179) Tanahu
Phone: 066-410027
Fax: 066-410027
Email: bhorletar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Surya Prashad Gaire
25. Branch Office Waling
(Office Code : 173) Syanjha
Phone: 063-440115
Fax: 063-440386
Email: walling.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Kumar Shrestha
1 | 2 |