Latest News बैंककाे ५१ अाैं वार्षिक अवसरमा प्रमुख कार्यकारी अधिकृत ज्यूबाट प्रस्तुत स्वागत मन्तव्यप्रेस बिज्ञप्ति २०७४CALL FOR EXPRESSION OF INTEREST(EOI) FOR INFORMATION SYSTEM AUDIT
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
16. Banking Office Chapakot
(Office Code : 247) Chapakot

Manager: Mr. Bishow Raj Marasini
17. Branch Office Dumre Sepabagaicha
(Office Code : 170) Tanahu
Phone: 065-561311 0
Email: dumre.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Binod Chandra Marahatta
18. Branch Office Hatiya
(Office Code : 183) Baglung
Phone: 068-521125 0
Email: hatiya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hari Prasad Kafle
19. Branch Office Lamjunj
(Office Code : 178) Lamjunj
Phone: 066-520166
Fax: 520166
Email: besishahar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Raghunath Neupane
20. Branch Office Manang
(Office Code : 181) Manang
Phone: 066-440166 0
Email: manang.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dipendra Pokharel
21. Branch Office Palungtar
(Office Code : 177) Gorkha
Phone: 064-420460 0
Email: palungtar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lila Bahadur Adhikari
22. Branch Office ramghatar Bhorletar
(Office Code : 179) Tanahu
Phone: 065-560180 0
Email: bhorletar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Surya Prashad Gaire
23. Branch Office Waling
(Office Code : 173) Syanjha
Phone: 063-440115 / 440386 0
Email: walling.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Kumar Shrestha
24. Branch Office Khairenitar
(Office Code : 169) Tanahu
Phone: 065-412071 / 412271 / 412371 0
Email: khairenitar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Badri Prashad Dulal
1 | 2 |