Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
16. Branch Office Juhan Ridi
(Office Code : 160) Gulmi
Phone: 079-400065
Fax: 079-400063
Email: ridhi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Krishna Prashad Panth
17. Branch Office Khasauli
(Office Code : 147) Milan Chowk Butwal
Phone: 071-551595/ 551597
Fax: 071-551596
Email: khasauli.branch@adbl.gov.np

Manager: Mrs. Sima Ban
18. Branch Office KrishnaNagar
(Office Code : 155) Kapilbastu
Phone: 076-520025/ 520886
Fax: 076-520014
Email: krishnanagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Bahadur Khatri
19. Branch Office Lumbini
(Office Code : 149) Rupandehi
Phone: 071-580278
Fax: 071-580279
Email: lumbini.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rabindra Kumar Pandeya
20. Branch Office Majgaun
(Office Code : 141) Rupandehi
Phone: 071-401018
Fax: 071-401019
Email: majhganwa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Binod Kumar Pande
21. Branch Office Palpa
(Office Code : 157) Tansen Palpa
Phone: 075-522550
Fax: 075-520309
Email: tansen.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mohan Kumar Thapa
22. Branch Office Rajahar
(Office Code : 151) Rajahar Nawalparasi
Phone: 078-545476/ 545478
Fax: 078-545477
Email: rajahar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bhai Kaji Tripathi
23. Branch Office Rampur
(Office Code : 158) Palpa
Phone: 075-522550
Fax: 075-400142
Email: rampur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bisnu Prasad Lamsal
24. Branch Office Thada
(Office Code : 162) Argakhachhi
Email: thada.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Chandra Mani Paudel
1 | 2 |