Latest News सूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचना१० अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनादशौ साधरण सभा सम्बन्धी सूचना
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
16. Branch Office Bhadrapur
(Office Code : 005) Jhapa
Phone: 023-455281 / 455057
Fax: 455331
Email: bhadrapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dev Narayan Kharel
17. Branch Office Bhojpur
(Office Code : 032) Bhojpur
Phone: 029-420166
Fax: 420166
Email: bhojpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Arjun Dulal
18. Branch Office Chainpur
(Office Code : 033) Sankhuwasabha
Phone: 029-570166
Fax: 570166
Email: chainpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Surya Adhikari
19. Branch Office Damak
(Office Code : 008) Jhapa
Phone: 023-580096 / 580471
Fax: 580104
Email: damak.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tanka Prashad Bhattarai
20. Branch Office Dhankuta
(Office Code : 030) Dhankuta
Phone: 026-520421
Fax: 520416
Email: dhankuta.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tirtha Lal Silwal
21. Branch Office Dhulabari
(Office Code : 004) Dhulabari Morang
Phone: 023-560166 / 560277
Fax: 560166
Email: dhulabari.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Nima Tamang
22. Branch Office Harinagara
(Office Code : 024) Sunsari
Phone: 025-561112
Fax: 561112
Email: harinagara.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ratan Kumar Das
23. Branch Office Inaruwa
(Office Code : 023) Sunsari
Phone: 025-560108
Fax: 560141
Email: inruwa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dev Raj Dahal
24. Branch Office Indrapur
(Office Code : 015) Biratchok Morang
Phone: 025-584085
Fax: 584085
Email: indrapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tara Nath Kandel
25. Branch Office Jhurkia
(Office Code : 019) Morang
Phone: 021-580149 0
Email: jhurkiya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganesh Prasad Khatiwada
26. Branch Office Khandbari
(Office Code : 034) Sankhuwasabha
Phone: 029-560166
Fax: 560166
Email: khandbari.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Avinash Rana Magar
27. Branch Office Laukahi
(Office Code : 029) Sunsari
Phone: 025-560840
Fax: 560840
Email: laukahi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Krishna Bahadur Kathayat
28. Branch Office Phidim
(Office Code : 012) Panchathar
Phone: 024-520166 / 520466
Fax: 520166
Email: phidim.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Arjun Prashad Dhungana
29. Branch Office Ramgunj
(Office Code : 025) Sunsari
Phone: 021-524038 0
Email: ramganj.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Devi Bahadur Katuwal
30. Branch Office Rangeli
(Office Code : 014) Morang
Phone: 021-580349
Fax: 580049
Email: rangeli.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mitra Bahadur Bista
1 | 2 | 3 |