Latest News वोनस शेयर तथा लाभांस प्रस्तावसूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
16. Branch Rajahar
(Office Code : 151) Rajahar Nawalparasi
Phone: 078-545476/ 545478
Fax: 078-545477
Email: rajahar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hari Prashad Adhikari
17. Branch Rampur
(Office Code : 158) Palpa
Phone: 075-522550
Fax: 075-400142
Email: rampur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bishal Poudel
18. Branch Ridi
(Office Code : 160) Gulmi
Phone: 079-400065
Fax: 079-400063
Email: ridhi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Krishna Prashad Panth
19. Branch Sandhikharka
(Office Code : 161) Argakhachhi
Phone: 077-420166
Fax: 077-420273
Email: sandhikharka.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Chirangibi Basyal
20. Branch Siddharthanagar
(Office Code : 146) Devkota Chok Rupandehi
Phone: 071-526625/ 520625/ 527625
Fax: 071-520250
Email: bhairahawa.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shiva Prasad Bhushal
21. Branch Tamghas
(Office Code : 159) Gulmi
Phone: 079-520166/ 521001
Fax: 079-520455
Email: tamghas.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Jhabilal Bhattarai
22. Branch Tansen
(Office Code : 157) Tansen Palpa
Phone: 075-522550
Fax: 075-520309
Email: tansen.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Madhukar Kafle
23. Branch Thada
(Office Code : 162) Argakhachhi
Email: thada.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Pramod Kumar Upadhyaya
24. Branch Thaulihawa
(Office Code : 154) Taulihawa Kapilbastu
Phone: 076-560038/560527/ 560025/ 560483
Fax: 076-560526
Email: taulihawa.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Bahadur Khatri
1 | 2 |