Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
16. Banking Ravi
(Office Code : 251) Ravi Panchthar
Phone: 024-412114 0

Manager: Mr. Hemu Nepal
17. Branch Office Bhadrapur
(Office Code : 005) Jhapa
Phone: 023-455331/455057
Fax: 023-455331
Email: bhadrapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dev Narayan Kharel
18. Branch Office Bhojpur
(Office Code : 032) Bhojpur
Phone: 029-420166
Fax: 029-420166
Email: bhojpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Arjun Dulal
19. Branch Office Chainpur
(Office Code : 033) Sankhuwasabha
Phone: 029-570166
Fax: 029-570166
Email: chainpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Surya Adhikari
20. Branch Office Damak
(Office Code : 008) Jhapa
Phone: 023-585096/580471
Fax: 023-580104
Email: damak.branch@adbl.gov.np

Manager: Mrs. Harka Maya Chauhan Jyoti
21. Branch Office Dhankuta
(Office Code : 030) Dhankuta
Phone: 026-520421
Fax: 026-520416
Email: dhankuta.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tek Bahadur Shrestha
22. Branch Office Dhulabari
(Office Code : 004) Dhulabari Morang
Phone: 023-561371/560277
Fax: 023-560166
Email: dhulabari.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Nima Tamang
23. Branch Office Harinagara
(Office Code : 024) Sunsari
Phone: 025-561112
Fax: 025-561112
Email: harinagara.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ratan Kumar Das
24. Branch Office Indrapur
(Office Code : 015) Biratchok Morang
Phone: 021-546771/545753
Fax: 021-546770
Email: indrapur.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
25. Branch Office Inruwa
(Office Code : 023) Sunsari
Phone: 025-560108/560141
Fax: 025-561729
Email: inruwa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dev Raj Dahal
26. Branch Office Jhurkia
(Office Code : 019) Morang
Phone: 021-580149
Fax: 021-580049
Email: jhurkiya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Manoj Kumar Khawas
27. Branch Office Khandbari
(Office Code : 034) Sankhuwasabha
Phone: 029-560166
Fax: 029-560166
Email: khandbari.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Avinash Rana Magar
28. Branch Office Laukahi
(Office Code : 029) Sunsari
Phone: 025-560840
Fax: 025-560840
Email: laukahi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tulasi Subedi
29. Branch Office Phidim
(Office Code : 012) Panchathar
Phone: 024-520466
Fax: 024-520166
Email: phidim.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Arjun Prashad Dhungana
30. Branch Office Ramgunj
(Office Code : 025) Sunsari
Phone: 021-470038
Fax: 021-470038
Email: ramganj.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ugraswn Kha Tharu
1 | 2 | 3 |