Latest News वोनस शेयर तथा लाभांस प्रस्तावसूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
16. Branch Harinagara
(Office Code : 024) Sunsari
Phone: 025-561112
Fax: 025-561112
Email: harinagara.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ratan Kumar Das
17. Branch Ilam
(Office Code : 009) Ilam
Phone: 027-520096
Fax: 027-521433
Email: ilam.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ranjan Khanal
18. Branch Inaruwa
(Office Code : 023) Sunsari
Phone: 025-560108/560141
Fax: 025-561729
Email: inruwa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bhumi Raj Pohim (Limbu)
19. Branch Itahari
(Office Code : 026) Sunsari
Phone: 025-582750/582566
Fax: 025-582749
Email: itahari.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tilak Pradhan
20. Branch Kanchanbari
(Office Code : 018) Biratnagar Morang
Phone: 021-460213
Fax: 021-461271
Email: kanchanbari.banking@adbl.gov.np

Manager: #N/A
21. Branch Khandbari
(Office Code : 034) Sankhuwasabha
Phone: 029-560166
Fax: 029-560166
Email: khandbari.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganesh Ghimire
22. Branch Laukahi
(Office Code : 029) Sunsari
Phone: 025-560840
Fax: 025-560840
Email: laukahi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tulasi Subedi
23. Branch Mangalbare
(Office Code : 011) Mangalbare Ilam
Phone: 027-400111/400002
Fax: 027-400002
Email: mangalbare.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Gopal Prasad Lamichhane
24. Branch Netachowk
(Office Code : 021) Morang
Phone: 021-525149
Fax: 021-523934
Email: b.netachowk@adbl.gov.np

Manager: #N/A
25. Branch Phidim
(Office Code : 012) Panchathar
Phone: 024-520466
Fax: 024-520166
Email: phidim.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
26. Branch Phikkal
(Office Code : 010) Phikal Ilam
Phone: 027-540366
Fax: 027-540166
Email: phikkal.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
27. Branch Rabi
(Office Code : 251) Ravi Panchthar 0 0

Manager: Mr. Yogendra Raj Khatri
28. Branch Rangeli
(Office Code : 014) Morang
Phone: 021-580049/580349
Fax: 021-580049
Email: rangeli.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
29. Branch Surunga
(Office Code : 007) Jhapa
Phone: 023-550892
Fax: 023-550891
Email: surunga.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shanti Ram Ghimire
30. Branch Taplejung
(Office Code : 013) Taplejung
Phone: 024-460166
Fax: 024-460166
Email: taplejung.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Prem Kumar Bhandari
1 | 2 | 3 |