Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Office Ishworpur
(Office Code : 065) Sarlahi
Phone: 046-575024
Fax: 046-575023
Email: ishworpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Del Nath Paudel
2. Banking Office Janakpur
(Office Code : 058) Shiva Chock Dhanusa
Phone: 041-522943/524013
Fax: 041-522667
Email: janakpur.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bijay Dhakal
3. Branch Office Balawa
(Office Code : 061) Balawa
Phone: 044-520779
Fax: 044-520779
Email: balawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mithilesh Kumar Jha
4. Branch Office Bardibas
(Office Code : 063) Bardibas
Phone: 044-550573
Fax: 044-550009
Email: gauribash.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Anil Kumar Pokharel
5. Branch Office Barhathwa
(Office Code : 066) Sarlahi
Phone: 046-520981
Fax: 046-540307
Email: barahathawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Nur Prashad Gautam
6. Branch Office Charikot
(Office Code : 070) Dolkha
Phone: 049-421166 0
Email: charikot.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dipak Khatiwada
7. Branch Office Dhalkebar
(Office Code : 053) Dhanusa
Phone: 041-560101
Fax: 041-560007
Email: dhalkewar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Umesh Panjiyar
8. Branch Office Gaushala
(Office Code : 060) Mahottari
Phone: 044-556047
Fax: 044-556047
Email: gaushala.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
9. Branch Office Jaleshwor
(Office Code : 059) Mahottari
Phone: 044-520012/520457
Fax: 044-521049
Email: jaleswor.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
10. Branch Office Janakpur
(Office Code : 057) Dhanusa
Phone: 041-524889/524889
Fax: 041-520405
Email: janakpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lal Babu Shah
11. Branch Office Khajuri
(Office Code : 055) Dhanusa
Phone: 041-620857
Fax: 041-620857
Email: khajuri.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sibendra Jha
12. Branch Office Lagmangarain
(Office Code : 056) Dhanusa
Phone: 041-400002
Fax: 041-400002
Email: nagarain.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hridaya Kant Jha
13. Branch Office Loharpatti
(Office Code : 062) Dhanusa 0 0
Email: loharpatti.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Prasad Bichha(Sudi)
14. Branch Office Malangawa
(Office Code : 064) Sarlahi
Phone: 046-521550/520107
Fax: 046-520176
Email: malangawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sanjib Kumar Sharma
15. Branch Office Nawalpur
(Office Code : 067) Sarlahi
Phone: 046-570006//570363
Fax: 046-570142
Email: nawalpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Krishna Prashad Nepal
1 | 2 |