Latest News सूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे १२ अैां साधारण सभा सम्पन्न, १५.०५३% लाभांश तथा ६%बाेनश शेयर दिनेप्रेस बिज्ञप्ति २०७५
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Branch Balawa
(Office Code : 061) Balawa
Phone: 044-520779
Fax: 044-520779
Email: balawa.branch@adbl.gov.np
2. Branch Barahathawa
(Office Code : 066) Sarlahi
Phone: 046-520981
Fax: 046-540307
Email: barahathawa.branch@adbl.gov.np
3. Branch Bardibas
(Office Code : 063) Bardibas
Phone: 044-550573
Fax: 044-550009
Email: gauribash.branch@adbl.gov.np
4. Branch Charikot
(Office Code : 070) Dolkha
Phone: 049-421166 0
Email: charikot.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Surya Adhikari
5. Branch Dhalkebar
(Office Code : 053) Dhanusa
Phone: 041-560101
Fax: 041-560007
Email: dhalkewar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Kaji Ram Thapa
6. Branch Gausala
(Office Code : 060) Mahottari
Phone: 044-556047
Fax: 044-556047
Email: gaushala.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
7. Branch Ishworpur
(Office Code : 065) Sarlahi
Phone: 046-575024
Fax: 046-575023
Email: ishworpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Del Nath Paudel
8. Branch Jaleshwor
(Office Code : 059) Mahottari
Phone: 044-520012/520457
Fax: 044-521049
Email: jaleswor.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Amod Lal Karna
9. Branch Khajuri
(Office Code : 055) Dhanusa
Phone: 041-620857
Fax: 041-620857
Email: khajuri.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hridaya Kant Jha
10. Branch Loharpatti
(Office Code : 062) Dhanusa 0 0
Email: loharpatti.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sovit Shaha
11. Branch Malangawa
(Office Code : 064) Sarlahi
Phone: 046-521550/520107
Fax: 046-520176
Email: malangawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sanjib Kumar Sharma
12. Branch Manthali
(Office Code : 069) Ramechhap
Phone: 048-540003
Fax: 048-540003
Email: ramechhap.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tej Bahadur Karki
13. Branch Mills Area
(Office Code : 057) Dhanusa
Phone: 041-524889/524889
Fax: 041-520405
Email: janakpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lal Babu Shah
14. Branch Nagarain
(Office Code : 056) Dhanusa
Phone: 041-400002
Fax: 041-400002
Email: nagarain.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sibendra Jha
15. Branch Nawalpur
(Office Code : 067) Sarlahi
Phone: 046-570006//570363
Fax: 046-570142
Email: nawalpur.branch@adbl.gov.np
1 | 2 |