Latest News १० अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनादशौ साधरण सभा सम्बन्धी सूचना
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Office Ishworpur
(Office Code : 065) Sarlahi
Phone: 046-520839 0
Email: ishworpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lav Kumar Sharma
2. Banking Office Janakpur
(Office Code : 058) Shiva Chock Dhanusa
Phone: 041-522943 / 524013
Fax: 522667
Email: janakpur.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Amod Kumar Yadav
3. Branch Office Balawa
(Office Code : 061) Balawa 0 0
Email: balawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Sagar Mahasetha
4. Branch Office Bardibas
(Office Code : 063) Bardibas
Phone: 044-550009 0
Email: gauribash.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Purushottam Khadka
5. Branch Office Barhathwa
(Office Code : 066) Sarlahi
Phone: 046-520981 0
Email: barahathawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Manahari Acharya
6. Branch Office Charikot
(Office Code : 070) Dolkha
Phone: 049-421166
Fax: 421166
Email: charikot.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Bahadur Lama
7. Branch Office Dhalkebar
(Office Code : 053) Dhanusa
Phone: 041-560101
Fax: 560007
Email: dhalkewar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Umesh Panjiyar
8. Branch Office Gaushala
(Office Code : 060) Mahottari
Phone: 044-520783 0
Email: gaushala.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shambhu Prasad Yadav
9. Branch Office Jaleshwor
(Office Code : 059) Mahottari
Phone: 044-520457 / 520012
Fax: 521049
Email: jaleswor.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bindeshwor Yadav
10. Branch Office Janakpur
(Office Code : 057) Dhanusa
Phone: 041-520405 / 522889 / 524889
Fax: 520405
Email: janakpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mukesh Kumar Singh
11. Branch Office Khajuri
(Office Code : 055) Dhanusa
Phone: 041-526383 0
Email: khajuri.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Jaya Ram Sharma
12. Branch Office Lagmangarain
(Office Code : 056) Dhanusa
Phone: 041-527101 / 528101 0
Email: nagarain.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hridaya Kant Jha
13. Branch Office Loharpatti
(Office Code : 062) Dhanusa
Phone: 041-527100 0
Email: loharpatti.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Prasad Bichha(Sudi)
14. Branch Office Malangawa
(Office Code : 064) Sarlahi
Phone: 046-520176
Fax: 520176
Email: malangawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Dular Yadav
15. Branch Office Nawalpur
(Office Code : 067) Sarlahi
Phone: 046-570142 / 657006
Fax: 570142
Email: nawalpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shatrughan Prasad Sah
1 | 2 |