Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Office Bharatpur-1
(Office Code : 086) Chitwan
Phone: 056-521612/ 525799/528758
Fax: 056-521831
Email: bharatpur.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Aik Prasad Upadhyay
2. Banking Office Bharatpur-2
(Office Code : 093) Hakim Chowk Chitwan
Phone: 056-528709/526553
Fax: 056 526055
Email: bharatpur2.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hari Bahadur Paudel
3. Banking Office Birgunj
(Office Code : 074) Ghantaghar Birgunj
Phone: 051-528501/ 521601/ 521001
Fax: 051-523098
Email: birgunj.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sailendra Prasad Bajgain
4. Banking Office Chandranigahapur
(Office Code : 081) Rautahath
Phone: 055-540651/ 540751
Fax: 055-540211
Email: chandranigahapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sree Kanta Pandit
5. Banking Office Hetauda
(Office Code : 085) Main Road Makawanpur
Phone: 057-522868/ 523393/ 521583
Fax: 057-525056
Email: hetauda.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shambhu Paudel
6. Banking Office Kalaiya
(Office Code : 075) Bara
Phone: 053-551060/ 550259
Fax: 053-550011
Email: kalaiya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Surendra Kumar Chaudhary
7. Banking Office Narayanghadh
(Office Code : 089) Pulchok Chitwan
Phone: 056-571068 / 571579
Fax: 056-521997
Email: narayanghat.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rajendra Paudel
8. Banking Office Sauraha
(Office Code : 244) Sauraha Chitawan
Phone: 056-580379
Fax: 056-580389
Email: banking.sauraha@adbl.gov.np

Manager: Mr. Pustak Raj Tiwari
9. Banking Office Simara
(Office Code : 078) Bara
Phone: 053-520094/ 520115
Fax: 053-520094
Email: simara.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dinesh Babu Nepal
10. Banking Office Tandi
(Office Code : 092) Chitwan
Phone: 056-560905/ 560904/ 562805
Fax: 056-560905
Email: tandi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ramchandra Pathak
11. Branch Office Amritgunj
(Office Code : 077) Bara
Phone: 053-551066
Fax: 053-551066
Email: amritgunj.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Udgar Biraji
12. Branch Office Bariyapur
(Office Code : 079) Bara
Phone: 053-551101
Fax: 053-551101
Email: bariyarpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Baburam Devkota
13. Branch Office Debarwana
(Office Code : 073) Parsa
Phone: 051-531290 0
Email: debarbana.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Anil Kumar Yadav
14. Branch Office Garuda
(Office Code : 082) Rautahath
Phone: 055-565116
Fax: 055-565116
Email: garuda.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Prasad Sapkota
15. Branch Office Gaur
(Office Code : 080) Rautahath
Phone: 055-520116/ 521416
Fax: 055-520255
Email: gaur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Jhanka Prashad Adhikari
1 | 2 |