Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Main Branch Office Kalimati
(Office Code : 103) Kathmandu
Phone: 01-4285871/4275168/4283038
Fax: 01-4270284
Email: kalimati.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bharat Bahadur Basnet
2. Banking Main Branch Office Lagankhel
(Office Code : 116) Near to Patan Hospital Lalitpur
Phone: 01-5544978/5221153
Fax: 01-5527758
Email: lagankhel.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bhim Prasad Pokharel
3. Banking Main Branch Office New Road
(Office Code : 100) Kathmandu
Phone: 01-4241626/4223468/4224673
Fax: 01-4220314
Email: newroad.banking@adbl.gov.np

Manager: Gopal Regmi
4. Banking Main Branch Office Old Baneshwor
(Office Code : 112) Gaushala Battisputali Kathmandu
Phone: 01-4462993/4497683/4772180
Fax: 01-4474702
Email: gausala.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ramesh Raj Regmi
5. Banking Office Balaju
(Office Code : 097) Kathmandu
Phone: 01-4350375/4364561
Fax: 01-4351600
Email: balaju.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sundar Prashad Khatiwada
6. Banking Office Banepa
(Office Code : 126) Kavrepalanchok
Phone: 011-664680/662703
Fax: 011-662073
Email: banepa.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Pawan Kumar Mahat
7. Banking Office Bhaktapur
(Office Code : 122) Dudhpati Bhaktapur
Phone: 01-6613565/6610579
Fax: 01-6611945
Email: dudhpati.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Raghu Nath Joshi
8. Banking Office Bode
(Office Code : 124) Bode Bhaktapur
Phone: 01-6633502
Fax: 01-6634185
Email: mpurthimi.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
9. Banking Office Budhanilkantha
(Office Code : 096) Kathmandu
Phone: 01-4376634/4371642
Fax: 01-4376942
Email: budhanilkantha.branch @adbl.gov.np

Manager: Mr.
10. Banking Office Chabahil
(Office Code : 105) Kathmandu
Phone: 01-4466565/4470042
Fax: 01-4474757
Email: chabahil.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Prakash Kandel
11. Banking Office Chautara
(Office Code : 135) Sindhupalchok
Phone: 011-620119
Fax: 011-620137
Email: chautara.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bhumiraj Neupane
12. Banking Office Chhahare
(Office Code : 248) Chhahare Nuwakot 0 0 0

Manager: Mr. Ghana Shyam Shrastha
13. Banking Office Dhadingbesi
(Office Code : 130) Dhading
Phone: 010-520336
Fax: 010-520166
Email: dhading.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ramesh Prasad Mishra
14. Banking Office Gathaghar
(Office Code : 123) Gathaghar Bhaktapur
Phone: 01-6634439
Fax: 01-6631234
Email: thimi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Arjun Bhattarai
15. Banking Office Jorpati
(Office Code : 108) Kathmandu
Phone: 01-4911976/4912526
Fax: 01-4911527
Email: jorpati.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Jagadiswor Panthi
1 | 2 | 3 |