Latest News कर्जा काराेवार लगाएतका लागि सूचिकृत धिताे मूल्यांकनकर्ताहरूकाे सम्भाैताकाे लागि म्याद थप गरिPress ReleaseCareer @ ADBL
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Main Branch Office Kalimati
(Office Code : 103) Kathmandu
Phone: 01-4283038 / 4275168
Fax: 4270284
Email: kalimati.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bharat Bahadur Basnet
2. Banking Main Branch Office Lagankhel
(Office Code : 116) Near to Patan Hospital Lalitpur
Phone: 01-5521153 / 5544978
Fax: 5527758
Email: lagankhel.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bhim Prasad Pokharel
3. Banking Main Branch Office New Road
(Office Code : 100) Kathmandu
Phone: 01-4223468 / 4224673 / 241626
Fax: 4220314
Email: newroad.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Premhari Dhungel
4. Banking Main Branch Office Old Baneshwor
(Office Code : 112) Gaushala Battisputali Kathmandu
Phone: 01-4497683 / 4472180
Fax: 4474702
Email: gausala.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganesh Bahadur Dc
5. Banking Main Branch Office Putalisadak
(Office Code : 099) Kathmandu
Phone: 01-4421568 / 4410874
Fax: 4415908
Email: putlisadak.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Him Prasad Banjara
6. Banking Main Branch Office Thamel
(Office Code : 101) Kathmandu
Phone: 01-4256395 / 4256928
Fax: 4265097
Email: thamel.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mukunda Raj Panta
7. Banking Office Balaju
(Office Code : 097) Kathmandu
Phone: 01-4364561 / 350375
Fax: 4351600
Email: balaju.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mohan Prasad Oli
8. Banking Office Banepa
(Office Code : 126) Kavrepalanchok
Phone: 011-662702
Fax: 662703
Email: banepa.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Arjun Bhattarai
9. Banking Office Bhaktapur
(Office Code : 122) Dudhpati Bhaktapur
Phone: 01-6613565
Fax: 6611945
Email: dudhpati.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Narayan Sundar Sakh
10. Banking Office Bode
(Office Code : 124) Bode Bhaktapur 0 0
Email: mpurthimi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sudan Silwal
11. Banking Office Budhanilkantha
(Office Code : 096) Kathmandu
Phone: 01-4371642
Fax: 4376634
Email: budhanilkantha.branch @adbl.gov.np

Manager: Mr. Ishwor Giri
12. Banking Office Chabahil
(Office Code : 105) Kathmandu
Phone: 01-4470042 / 4466565
Fax: 4474757
Email: chabahil.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Nirmal Raj Koirala
13. Banking Office Chautara
(Office Code : 135) Sindhupalchok
Phone: 011-620119
Fax: 620137
Email: chautara.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Yek Bahadur Basnet
14. Banking Office Dhadingbesi
(Office Code : 130) Dhading
Phone: 010-520336
Fax: 520166
Email: dhading.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Baburam Tiwari
15. Banking Office Gathaghar
(Office Code : 123) Gathaghar Bhaktapur
Phone: 01-6634439
Fax: 6631234
Email: thimi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sundar Prashad Khatiwada
1 | 2 | 3 |