Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Main Branch Office Pokhara
(Office Code : 164) Prithibichok Kaski
Phone: 061-520864/520229/525014/551699
Fax: 061-521734
Email: pokhara.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Bahadur Paudel
2. Banking Office Arughat
(Office Code : 176) Gorkha
Phone: 064-410066
Fax: 064-410067
Email: aarughat.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lokendra Adhikari
3. Banking Office Bagar
(Office Code : 165) Kaski
Phone: 061-28883/523531
Fax: 061-533445
Email: bagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ghanendra Adhikari
4. Banking Office Baglunj
(Office Code : 182) Baglung
Phone: 068-520166/522175
Fax: 068-520286
Email: baglung.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bhim Prashad Subedi
5. Banking Office Beni
(Office Code : 186) Myagdi
Phone: 069-520166
Fax: 069-520175
Email: beni.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Purushottam Parajuli
6. Banking Office Bhotewodar
(Office Code : 180) Bhotewodar
Phone: 066-400027
Fax: 066-400028
Email: bhotewodar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rajendra Raj Regmi
7. Banking Office Chapakot
(Office Code : 247) Chapakot 0 0 0

Manager: Mr. Bishow Raj Marasini
8. Banking Office Chipaledhunga
(Office Code : 167) Pokhara Kaski
Phone: 061-539126
Fax: 061-539127
Email: chipledh.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
9. Banking Office Damauli
(Office Code : 168) Tanahu
Phone: "065-560166
Fax: 061-539127
Email: chipledh.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
10. Banking Office Gagangauda
(Office Code : 166) Talchok Kaski
Phone: "061-561233/
Fax: 061-533445
Email: bagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ghanendra Adhikari
11. Banking Office Galyang
(Office Code : 172) Syanjha
Phone: 063-460279
Fax: 063-460079
Email: galyang.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Madhukar Kafle
12. Banking Office Gorkha
(Office Code : 175) Gorkha
Phone: 064-420166
Fax: 064-420460
Email: gorkha.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Durga Prasad Acharya
13. Banking Office Huwas
(Office Code : 185) Parbat
Phone: 067-690593 0
Email: huwas.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sankar Jaya Malla
14. Banking Office Jomsong
(Office Code : 188) Mustang
Phone: 069-440106
Fax: 069-440106
Email: jomsom.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sudil Ghimire
15. Banking Office Kusma
(Office Code : 184) Parbat
Phone: 067-420166
Fax: 067-420547
Email: kusma.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mahesh Prasad Paudel
1 | 2 |