Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Office Bardaghat
(Office Code : 153) Nawal Parasi
Phone: 078-580606/580456
Fax: 078-580305
Email: bardaghat.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganesh Raj Gauli
2. Banking Office Butwal
(Office Code : 148) Traffic Chok Rupandehi
Phone: 071-542746/ 551583/ 541310
Fax: 071-540567
Email: butwal.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganga Prashad Bagale
3. Banking Office Parasi
(Office Code : 150) Nawal Parasi
Phone: 078520239/ 520534/ 520166
Fax: 078520672
Email: parasi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Jaya Nepal Shrestha
4. Banking Office Parroha
(Office Code : 142) Rupandehi
Phone: 071-440597/ 440596
Fax: 071-440595
Email: paroha.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ishwori Ghimire
5. Banking Office Pharsatikar
(Office Code : 245) Pharsatikar Rupandehi 0 0 0

Manager: Mr. Yem Prashad Acharya
6. Banking Office Sandhikharka
(Office Code : 161) Argakhachhi
Phone: 077-420166
Fax: 077-420273
Email: sandhikharka.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Chirangibi Basyal
7. Banking Office Siddharthanagar
(Office Code : 146) Devkota Chok Rupandehi
Phone: 071-526625/ 520625/ 527625
Fax: 071-520250
Email: bhairahawa.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shiva Prasad Bhushal
8. Banking Office Tamghas
(Office Code : 159) Gulmi
Phone: 079-520166/ 521001
Fax: 079-520455
Email: tamghas.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dalu Giri Sanyasi
9. Banking Office Taulihawa
(Office Code : 154) Taulihawa Kapilbastu
Phone: 076-560038/560527/ 560025/ 560483
Fax: 076-560526
Email: taulihawa.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Baburam Khatry
10. Banking Palung Mainadi
"(Office Code : 253) Mainadi
Phone: Palpa" 0 0

Mobile: Mr. Arjun Khanal
11. Branch Office Bhairahawa
(Office Code : 143) Lumbini Road Rupandehi
Phone: 071-521445
Fax: 071-522562
Email: bhairahawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dhruba Paudel
12. Branch Office Chormara
(Office Code : 152) Kawasoti Nawalparasi
Phone: 078541017
Fax: 078540972
Email: kawasoti.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tara Nath Kandel
13. Branch Office Dayanagar
(Office Code : 140) Chhapiya Rupandehi
Phone: 071-413001
Fax: 071-413002
Email: dayanagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Navin Srivastava
14. Branch Office Dhakdahi
(Office Code : 145) Rupandehi
Phone: 071-411001
Fax: 071-411002
Email: dhakdhai.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Atma Dev Baskota
15. Branch Office Jitpur 4 No
(Office Code : 156) Kapilbastu
Phone: 076-550154
Fax: 076-550153
Email: jitpurkvastu.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Pitambar Gautam
1 | 2 |