Latest News सूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे १२ अैां साधारण सभा सम्पन्न, १५.०५३% लाभांश तथा ६%बाेनश शेयर दिनेप्रेस बिज्ञप्ति २०७५
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Branch 4 No. Jeetpur
(Office Code : 156) Kapilbastu
Phone: 076-550154
Fax: 076-550153
Email: jitpurkvastu.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Pitambar Gautam
2. Branch Bardaghat
(Office Code : 153) Nawal Parasi
Phone: 078-580606/580456
Fax: 078-580305
Email: bardaghat.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganesh Raj Gauli
3. Branch Bhairahawa
(Office Code : 143) Lumbini Road Rupandehi
Phone: 071-521445
Fax: 071-522562
Email: bhairahawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dhruba Paudel
4. Branch Butwal
(Office Code : 148) Traffic Chok Rupandehi
Phone: 071-542746/ 551583/ 541310
Fax: 071-540567
Email: butwal.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganga Prashad Bagale
5. Branch Dayanagar
(Office Code : 140) Chhapiya Rupandehi
Phone: 071-413001
Fax: 071-413002
Email: dayanagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Navin Srivastava
6. Branch Dhakdhai
(Office Code : 145) Rupandehi
Phone: 071-411001
Fax: 071-411002
Email: dhakdhai.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Atma Dev Baskota
7. Branch Kawasoti
(Office Code : 152) Kawasoti Nawalparasi
Phone: 078?541017
Fax: 078?540972
Email: kawasoti.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tara Nath Kandel
8. Branch Khasauli
(Office Code : 147) Milan Chowk Butwal
Phone: 071-551595/ 551597
Fax: 071-551596
Email: khasauli.branch@adbl.gov.np

Manager: Mrs. Sima Ban
9. Branch Krishnanagar
(Office Code : 155) Kapilbastu
Phone: 076-520025/ 520886
Fax: 076-520014
Email: krishnanagar.branch@adbl.gov.np
10. Branch Lumbini
(Office Code : 149) Rupandehi
Phone: 071-580278
Fax: 071-580279
Email: lumbini.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rabindra Kumar Pandeya
11. Branch Majhgawa
(Office Code : 141) Rupandehi
Phone: 071-401018
Fax: 071-401019
Email: majhganwa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Binod Kumar Pande
12. Branch Palung Mainadi
(Office Code : 253) Mainadi, Palpa 0 0

Manager: Ms. Usha Kumari Rana (Magar)
13. Branch Parasi
(Office Code : 150) Nawal Parasi
Phone: 078?520239/ 520534/ 520166
Fax: 078?520672
Email: parasi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Jaya Nepal Shrestha
14. Branch Parroha
(Office Code : 142) Rupandehi
Phone: 071-440597/ 440596
Fax: 071-440595
Email: paroha.branch@adbl.gov.np
15. Branch Pharsatikar
(Office Code : 245) Pharsatikar Rupandehi 0 0 0

Manager: Mr. Yem Prashad Acharya
1 | 2 |