Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Office Bhingri
(Office Code : 243) Bhingri Pyuthan
Phone: 086-400088 0
Email: banking.bhingri@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shiva Prasad Chaudhari
2. Banking Office Ghorahi
(Office Code : 194) Ghorahi Dang
Phone: 082-561195/560580
Fax: 082-560504
Email: ghorahi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Baburam Gyawali
3. Banking Office Tulsipur
(Office Code : 191) Dang
Phone: 082-520003/520004
Fax: 082-520166
Email: tulsipur.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
4. Branch Office Gadawa
(Office Code : 193) Dang
Phone: 082-410050
Fax: 082-410020
Email: gadhawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Salik Ram Dangi
5. Branch Office Ghorahi
(Office Code : 192) Ghorahi Dang
Phone: 082-560242 /560351
Fax: 082-560188
Email: ghorahi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Durga Prashad Khanal
6. Branch Office Lamahi
(Office Code : 190) Dang
Phone: 082-540032/540412
Fax: 082-540160
Email: lamahi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hari Prashad Adhikari
7. Branch Office Musikot
(Office Code : 199) Rukum
Phone: 088-530267
Fax: 088-530097
Email: rukum.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Prakash Kumar Shrestha
8. Branch Office Pyuthan
(Office Code : 196) Pyuthan
Phone: 086-420011
Fax: 086-420011
Email: pyuthan.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Kishour Kumar Acharya
9. Branch Office Rolpa
(Office Code : 197) Rolpa
Phone: 086-440211
Fax: 086-440117
Email: rolpa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ubaraj D.C.
10. Branch Office Salyan
(Office Code : 198) Salyan
Phone: 088-400031
Fax: 088-400032
Email: salyan.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dol Raj Pathak
1 |