Latest News सूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे १२ अैां साधारण सभा सम्पन्न, १५.०५३% लाभांश तथा ६%बाेनश शेयर दिनेप्रेस बिज्ञप्ति २०७५
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Branch Bhingri
(Office Code : 243) Bhingri Pyuthan
Phone: 086-400088 0
Email: banking.bhingri@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shiva Prasad Chaudhari
2. Branch Gadhawa
(Office Code : 193) Dang
Phone: 082-410050
Fax: 082-410020
Email: gadhawa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Salik Ram Dangi
3. Branch Ghorahi
(Office Code : 194) Ghorahi Dang
Phone: 082-561195/560580
Fax: 082-560504
Email: ghorahi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Baburam Gyawali
4. Branch Lamahi
(Office Code : 190) Dang
Phone: 082-540032/540412
Fax: 082-540160
Email: lamahi.banking@adbl.gov.np
5. Branch Musikot
(Office Code : 199) Rukum
Phone: 088-530267
Fax: 088-530097
Email: rukum.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Prakash Kumar Shrestha
6. Branch Pyuthan
(Office Code : 196) Pyuthan
Phone: 086-420011
Fax: 086-420011
Email: pyuthan.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Kishour Kumar Acharya
7. Branch Rolpa
(Office Code : 197) Rolpa
Phone: 086-440211
Fax: 086-440117
Email: rolpa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shyam Kumar Aachrya
8. Branch Salyan
(Office Code : 198) Salyan
Phone: 088-400031
Fax: 088-400032
Email: salyan.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dol Raj Pathak
9. Branch Tri-Marga
(Office Code : 192) Ghorahi Dang
Phone: 082-560242 /560351
Fax: 082-560188
Email: ghorahi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Durga Prashad Khanal
10. Branch Tulsipur
(Office Code : 191) Dang
Phone: 082-520003/520004
Fax: 082-520166
Email: tulsipur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Netra Budthapa
1 |