Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Office Achham
(Office Code : 226) Mangalsen Achham
Phone: 097-620166
Fax: 097-620166
Email: mangalsen.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Layak Ram Chaudhari
2. Banking Office Attariya
(Office Code : 234) Kailali
Phone: 091-551087
Fax: 091-550510
Email: attariya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Janak Raj Joshi
3. Banking Office Baitadi
(Office Code : 238) Baitadi
Phone: 095-520166
Fax: 095-520166
Email: baitadi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Nripa Bahadur Kunwar
4. Banking Office Dhangadi
(Office Code : 225) Ratopul Dhangadi Kailali
Phone: 091-526628/ 524503
Fax: 091-523262
Email: dhangadhi.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dambar Singh Guru
5. Banking Office Jhalari
(Office Code : 245) Kanchanpur
Phone: 099-540222
Fax: 099-540221
Email: jhalari.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lok Raj Ojha
6. Banking Office Mahendranagar
(Office Code : 236) Kanchanpur
Phone: 099-523394/ 524064
Fax: 099-523395
Email: mahendranagar.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Siva Prasad Bastola
7. Banking Office Tikapur
(Office Code : 222) Kailali
Phone: 091-560166/ 561166/ 561167
Fax: 091-560924
Email: tikapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Amirullah Khan
8. Branch Office Bajhang
(Office Code : 231) Bajhang
Phone: 092-421054
Fax: 092-421054
Email: bajhang.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Navaraj Budha
9. Branch Office Bajura
(Office Code : 230) Bajura
Phone: 097-541021
Fax: 097-541037
Email: bajura.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Khaga Raj Joshi
10. Branch Office Bhajani
(Office Code : 220) Kailali
Phone: 091-580187
Fax: 091-580166
Email: bhajani.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
11. Branch Office Budar
(Office Code : 229) Doti
Phone: 094-690332
Fax: 094-410002
Email: budar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Madhab Prasad Upreti
12. Branch Office DadelDhura
(Office Code : 237) DadelDhura
Phone: 096-410366
Fax: 096-410166
Email: dadeldhura.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Chakra Bir Bhandari
13. Branch Office Darchula
(Office Code : 240) Darchula
Phone: 093-420301/420166
Fax: 093-420166
Email: darchula.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Saroj Kumar Maharjan
14. Branch Office Dhangadhi
(Office Code : 219) Campus Road Kailali
Phone: 091-522541/ 524148
Fax: 09-520954
Email: dhangadhi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Jagadish Prasad Panta
15. Branch Office Dodhara Chandani
(Office Code : 235) Kanchanpur
Phone: 099-400005
Fax: 099-400005
Email: dodharachadani.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Krishna Nand Joshi
1 | 2 |