Latest News १० अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनादशौ साधरण सभा सम्बन्धी सूचना
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Office Chhinchu
(Office Code : 210) Surkhet
Phone: 083-521632 0
Email: chhinchu.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mohamad Ehasanullaha Ehasan
2. Banking Office Jumla
(Office Code : 213) Jumla 0 0
Email: jumla.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Khambi Lal Sharma
3. Banking Office Kohalpur
(Office Code : 205) Kohalpur Banke 0 0
Email: kohalpur.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dhan Bahadur Budhathoki
4. Banking Office Nepalgunj
(Office Code : 203) Dhanboji Banke
Phone: 081-520008 / 5224032 / 527040
Fax: 521408
Email: nepalgunj.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rajan Khatri
5. Banking Office Surkhet
(Office Code : 209) Surkhet
Phone: 083-520247
Fax: 520411
Email: surkhet.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganga Prashad Bagale
6. Branch Office Dailekh
(Office Code : 212) Dailekh
Phone: 089-420152
Fax: 420152
Email: dailekh.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Narendra Bhandari
7. Branch Office Dolpa
(Office Code : 214) Dolpa
Phone: 087-550062 0
Email: dolpa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rabi Lal Khatri
8. Branch Office Gulariya
(Office Code : 206) Bardiya
Phone: 084-420915 / 420085
Fax: 420166
Email: gulariya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Baburam Gyawali
9. Branch Office Humla
(Office Code : 217) Humla
Phone: 087-680012 0
Email: humla.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Netra Bahadur Khatri
10. Branch Office Jajorkot
(Office Code : 211) Jajorkot 0 0
Email: jajarkot.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mahananda Chaulagain
11. Branch Office Kalikot
(Office Code : 215) Kalikot 0 0
Email: kalikot.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dhanbir Buda
12. Branch Office Khujura
(Office Code : 204) Banke
Phone: 081-560063 0
Email: khajura.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bharat Raj Ghimire
13. Branch Office Mugu
(Office Code : 216) Mugu
Phone: 087-460107 0
Email: mugu.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Gagan Bahadur Budha
14. Branch Office Nepalgunj
(Office Code : 201) Tribhuvan Chowk Banke
Phone: 081-524054 / 520134 / 523293 0
Email: tribhuwanchowk.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ghana Shyam Sharma
15. Branch Office Neulapur
(Office Code : 208) Bardiya
Phone: 084-420902 0
Email: neulapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Chhabilal Pathak
1 | 2 |