Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Office Chhinchu
(Office Code : 210) Surkhet
Phone: 083-540145/ 540245
Fax: 083-540145
Email: chhinchu.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mohamad Ehasanullaha Ehasan
2. Banking Office Jumla
(Office Code : 213) Jumla
Phone: 089-520307/ 520025
Fax: 087-520307
Email: jumla.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ambar Bahadur Rokaya
3. Banking Office Kohalpur
(Office Code : 205) Kohalpur Banke
Phone: 081-540996/ 541693
Fax: 081-540694
Email: kohalpur.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bhesh Bahadur G.C.
4. Banking Office Nepalgunj
(Office Code : 203) Dhanboji Banke
Phone: 081-524032/ 520008/ 527040/ 521408
Fax: 081-525194
Email: nepalgunj.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rajan Khatri
5. Banking Office Surkhet
(Office Code : 209) Surkhet
Phone: 083-520247/521632
Fax: 083-520411
Email: surkhet.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hira Bahadur Ale
6. Branch Office Dailekh
(Office Code : 212) Dailekh
Phone: 089-410152/ 410203
Fax: 089-410152
Email: dailekh.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Narendra Bhandari
7. Branch Office Dolpa
(Office Code : 214) Dolpa
Phone: 087-550062
Fax: 087-550062
Email: dolpa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Gorakha Bahadur Bhudhathapa
8. Branch Office Gulariya
(Office Code : 206) Bardiya
Phone: 084- 420166/ 420085/ 420915/ 521408
Fax: 084-420166
Email: gulariya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Kamal Prashad Regmi
9. Branch Office Humla
(Office Code : 217) Humla
Phone: 087-680012
Fax: 087-680012
Email: humla.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Netra Bahadur Khatri
10. Branch Office Jajorkot
(Office Code : 211) Jajorkot
Phone: 089-430020
Fax: 089-430020
Email: jajarkot.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mahananda Chaulagain
11. Branch Office Kalikot
(Office Code : 215) Kalikot
Phone: 087-440059
Fax: 087-440059
Email: kalikot.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Janak Bahadur Shahi
12. Branch Office Khujura
(Office Code : 204) Banke
Phone: 081-560445/ 560145
Fax: 081-560276
Email: khajura.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sanjaya Raj Shrestha
13. Branch Office Mugu
(Office Code : 216) Mugu
Phone: 087-460107
Fax: 087-460107
Email: mugu.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Gagan Bahadur Budha
14. Branch Office Nepalgunj
(Office Code : 201) Newroad Banke
Phone: 081-524054 / 520134
Fax: 081- 523293
Email: tribhuwanchowk.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Lila Dhoj Basnet
15. Branch Office Neulapur
(Office Code : 208) Bardiya
Phone: 084-403086
Fax: 084-403086
Email: neulapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Chhabilal Pathak
1 | 2 |