Latest News सूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे १२ अैां साधारण सभा सम्पन्न, १५.०५३% लाभांश तथा ६%बाेनश शेयर दिनेप्रेस बिज्ञप्ति २०७५
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Branch Chhinchu
(Office Code : 210) Surkhet
Phone: 083-540145/ 540245
Fax: 083-540145
Email: chhinchu.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mohamad Ehasanullaha Ehasan
2. Branch Dailekh
(Office Code : 212) Dailekh
Phone: 089-410152/ 410203
Fax: 089-410152
Email: dailekh.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rukmangat Bhattarai
3. Branch Dhambujhi
(Office Code : 203) Dhanboji Banke
Phone: 081-524032/ 520008/ 527040/ 521408
Fax: 081-525194
Email: nepalgunj.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rajan Khatri
4. Branch Dolpa
(Office Code : 214) Dolpa
Phone: 087-550062
Fax: 087-550062
Email: dolpa.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Gorakha Bahadur Bhudhathapa
5. Branch Gulariya
(Office Code : 206) Bardiya
Phone: 084- 420166/ 420085/ 420915/ 521408
Fax: 084-420166
Email: gulariya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Kamal Prashad Regmi
6. Branch Humla
(Office Code : 217) Humla
Phone: 087-680012
Fax: 087-680012
Email: humla.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Pawan Kumar Rijal
7. Branch Jajarkot
(Office Code : 211) Jajorkot
Phone: 089-430020
Fax: 089-430020
Email: jajarkot.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Santosh Kunwar Yogi
8. Branch Jumla
(Office Code : 213) Jumla
Phone: 089-520307/ 520025
Fax: 087-520307
Email: jumla.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ambar Bahadur Rokaya
9. Branch Kalikot
(Office Code : 215) Kalikot
Phone: 087-440059
Fax: 087-440059
Email: kalikot.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Janak Bahadur Shahi
10. Branch Khajura
(Office Code : 204) Banke
Phone: 081-560445/ 560145
Fax: 081-560276
Email: khajura.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sanjaya Raj Shrestha
11. Branch Kohalpur
(Office Code : 205) Kohalpur Banke
Phone: 081-540996/ 541693
Fax: 081-540694
Email: kohalpur.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bhesh Bahadur G.C.
12. Branch Mugu
(Office Code : 216) Mugu
Phone: 087-460107
Fax: 087-460107
Email: mugu.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Purusotam Raj Panta
13. Branch Neulapur
(Office Code : 208) Bardiya
Phone: 084-403086
Fax: 084-403086
Email: neulapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Chhabilal Pathak
14. Branch Rajapur
(Office Code : 207) Bardiya
Phone: 084-460068/460166
Fax: 084-460166
Email: rajapur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ghanashyam Neupane
15. Branch Surkhet
(Office Code : 209) Surkhet
Phone: 083-520247/521632
Fax: 083-520411
Email: surkhet.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Hira Bahadur Ale
1 | 2 |