Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Chuhandanda
"(Office Code : 250) Chuhandanda
Phone: Terhathum" 0 0

Mobile: Mr. Gokul Prasad Sapkota
2. Banking Main Branch Office Biratnagar
(Office Code : 016) Biratnagar Morang
Phone: 021-522438/538261
Fax: 021-526031
Email: biratnagar.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Rajendra Thakur
3. Banking Office Birtamod
(Office Code : 006) Birtamod Jhapa
Phone: 023-541200/ 542800
Fax: 023-540800
Email: birtamod.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Yam Lal Poudel
4. Banking Office Dharan
(Office Code : 027) Sunsari
Phone: 025-533054/526572
Fax: 025-526571
Email: dharan.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Durga Prashad Dahal
5. Banking Office Duhabi
(Office Code : 028) Sunsari
Phone: 025-540702
Fax: 025-541445
Email: duhabi.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sanjib Koirala
6. Banking Office Gauradaha
(Office Code : 242) Gauradaha Jhapa
Phone: 023-480325
Fax: 023-480326
Email: gauradaha.branch@adbl.gov.np

Manager: #N/A
7. Banking Office Ilam
(Office Code : 009) Ilam
Phone: 027-520096
Fax: 027-521433
Email: ilam.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ranjan Khanal
8. Banking Office Itahari
(Office Code : 026) Sunsari
Phone: 025-582750/582566
Fax: 025-582749
Email: itahari.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ramesh Tamang
9. Banking Office Kanchanbari
(Office Code : 018) Biratnagar Morang
Phone: 021-460213
Fax: 021-461271
Email: kanchanbari.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mitra Bahadur Bista
10. Banking Office Mangalbare
(Office Code : 011) Mangalbare Ilam
Phone: 027-400111/400002
Fax: 027-400002
Email: mangalbare.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Gopal Prasad Lamichhane
11. Banking Office Netachok
(Office Code : 021) Morang
Phone: 021-525149
Fax: 021-523934
Email: b.netachowk@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shailendra Prasad Ghimire
12. Banking Office Phikal
(Office Code : 010) Phikal Ilam
Phone: 027-540366
Fax: 027-540166
Email: phikkal.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Bishnu Prasad Ghimire
13. Banking Office Surunga
(Office Code : 007) Jhapa
Phone: 023-550892
Fax: 023-550891
Email: surunga.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Shanti Ram Ghimire
14. Banking Office Tinpaini
(Office Code : 020) Biratnagar Morang
Phone: 021-524260/ 534530
Fax: 021-528317
Email: tinpaini.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tanka Prashad Pokharel
15. Banking Office Urlabari
(Office Code : 017) Morang
Phone: 021-541878/541678
Fax: 021-540478
Email: urlabari.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Tachhyak Raya
1 | 2 | 3 |