Latest News ११ अाैं साधारण सभावाट पारित २० प्रतिशत वोनस शेयर वितरण सम्वन्धि सूचनासूचनाकाे हक सम्वन्धी सूचनाबैंककाे ११ अाैं साधारण सभा सम्पन्न, २०प्रतिशत बाेनश शेयर दिने
 
Text size: Smaller Font View Normal Font View Larger Font View
ADBL Regional Office
1. Banking Chisapani
"(Office Code : 252) Chisapani
Phone: Khotang" 0 0

Mobile: Mr. Shanti Ram Bhattarai
2. Banking Office Rajbiraj
(Office Code : 039) Rajbiraj Saptari
Phone: 031-521041/523071
Fax: 031-520385
Email: rajbiraj.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mukesh Kumar Singh
3. Banking Office Siraha
(Office Code : 042) Siraha
Phone: 033-520173/520470
Fax: 033-520070
Email: siraha.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Mohammd Nasrul
4. Branch Office Beltar
(Office Code : 048) Udaypur
Phone: 035-440329
Fax: 035-440329
Email: beltar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Govinda Mishra
5. Branch Office BodeBasain
(Office Code : 038) Saptari
Phone: 031-446048
Fax: 031-446048
Email: bodebarsain.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ganga Ram Yadab
6. Branch Office Diktal
(Office Code : 049) Khotang
Phone: 036-420166
Fax: 036-420166
Email: diktel.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Dhundi Raj Dahal
7. Branch Office Gaighat
(Office Code : 046) Udaypur
Phone: 035-420166/420096
Fax: 035-420166
Email: gaighat.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Santosh Kumar Karki
8. Branch Office Golbazar
(Office Code : 241) Golbazar
Phone: 033-540227
Fax: 033-540399
Email: golbajar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Sebak Yadab
9. Branch Office Hanuman Nagar
(Office Code : 040) Saptari
Phone: 031-580077
Fax: 031-580077
Email: hanumannagar.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Srikanta Lal Shah
10. Branch Office Kalyanpur
(Office Code : 037) Saptari
Phone: 031-540435
Fax: 031-540153
Email: kalyanpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sunil Kumar Shaha
11. Branch Office Kanchhanpur
(Office Code : 036) Saptari
Phone: 031-560474/560077
Fax: 031-560816
Email: kanchanpur.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Kishor Chaudhari
12. Branch Office Katari
(Office Code : 047) Udaypur
Phone: 035-450513/450466
Fax: 035-450466
Email: katari.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Negeshwor Chaudhary
13. Branch Office Lahan
(Office Code : 045) Siraha
Phone: 033-560147/ 561343/561649
Fax: 033-560302
Email: lahan.banking@adbl.gov.np

Manager: Mr. Ram Chandra Yadab
14. Branch Office Mirchaiya
(Office Code : 043) Siraha
Phone: 033-550348
Fax: 033-550005
Email: mirchaya.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Madan Raj Chapagain
15. Branch Office Okhaldhunga
(Office Code : 050) Okhaldhunga
Phone: 037-520118
Fax: 037-520118
Email: okhaldhunga.branch@adbl.gov.np

Manager: Mr. Sudip Bhakta Acharya
1 | 2 |